Opinie rodziców

Kurs spełnił moje oczekiwania. Poznałam wiele technik efektywnego zapamiętywania, które, mam nadzieję, uda mi się wykorzystać w dalszej nauce. Na zajęcia uczęszczałam z ogromną przyjemnością, gdyż panowała na nich przyjazna i bezstresowa atmosfera. Dziękuję !!! Najbardziej widoczną zmianą jest wzrost koncentracji uwagi oraz chęci do nauki wiążącej się z zapamiętywaniem wielu treści.

Ewa z III klasy LO

Jestem bardzo zadowolona z kursu, spełnił on moje oczekiwania. Kurs pamięci jest bardzo pożyteczny (…). Kurs wpłynął na wzrost koncentracji uwagi, szybsze zapamiętywanie, czytanie. Dzięki przeprowadzonym zajęciom mój czas nauki zdecydowanie się skrócił. Uzyskałam dzięki niemu wiele sukcesów szkolnych.

Urszula z I klasy LO

Dziękujemy. Wiktor wracał z zajęć zadowolony. Bardzo widoczne zmiany w zachowaniu, nauce, zdecydowanie – koncentracja ! Wiktor jest wstanie skupić się na zadaniach domowych, a co za tym idzie wykonuje poprawnie bez pomocy rodziców. Jest dumny ze swoich ocen, uzyskał średnią powyżej 5.0

mama Wiktora z klasy V SP

Program kursu oceniam bardzo wysoko, syn chętnie uczęszczał na zajęcia, traktując je jako formę rozrywki i treningu umysłu. Fantastyczna atmosfera (…). Syn zdecydowanie mniej czasu poświęca na odrabianie lekcji oraz czytanie lektur, poprawiła się jego koncentracja uwagi, otrzymuje lepsze oceny. Wzrost optymizmu i radości życia związany z większą ilością wolnego czasu.

mama Adama z klasy V SP

Uczęszczanie na zajęcia pozwoliło na poprawę w przyswajaniu informacji, znacząco poprawiła się pamięć. Poprawiła się przyswajalność wiedzy poprzez koncentrację uwagi na zajęciach w szkole. Nastąpił wzrost samooceny i optymizmu.

mama Filipa z klasy V SP

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa Joela w szkole. Widzimy postępy dziecka w zachowaniu i koncentracji. Bardzo chętnie uczęszcza na te zajęcia. Pilniej się uczy, koncentruje się na zajęciach. Bardzo lubi te zajęcia, chętnie się do nich przygotowuje.

mama Joela z klasy IV SP

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć (…). W przyszłości będziemy jeszcze uczęszczać na zajęcia i wyrażać bardzo dobrą opinię wśród znajomych. Syn jest bardziej aktywny na lekcjach nie boi wyrażać się swoich opinii, samodzielnie odrabia lekcje, nastąpił zauważalny wzrost koncentracji.

mama Mateusza z klasy III SP.

Bardzo dobra szkoła, zdecydowanie polecam. Po jej ukończeniu dziecko wierzy w siebie jest optymistycznie nastawione do ludzi, do życia. Uwierzyła w siebie. Wie, że cokolwiek zacznie robić – na pewno uda jej się zadanie ukończyć pozytywnie. Zdecydowanie mniej czasu poświęca na naukę niż dotychczas. Potrafi maksymalnie się skoncentrować i skupić uwagę na wykonywanych zadaniach.

mama Julii z klasy I SP

Menu
Call Now Button